OTULACZ MUŚLINOWY 100x100

Oferta kart podarunkowych

  

Otulacz muślinowy 100x100 cm to najwyższa jakość handmade 100%

W tej kategorii znajdziesz otulacz niemowlęcy z muślinu o kwadratowym wymiarze 100x100 cm. Tak duża powierzchnia otulacza przyda się dziecku od urodzenia po nawet okres przedszkolny. Otulacz sprawdzi się jako lekkie, przyjemne w dotyku okrycie. Co ważne, mimo że materiał jest dość cienki i nie posiada wypełniania, ma właściwości termoregulacyjne. Zapewniają one odpowiedni komfort cieplny, dzięki czemu otulacz nie przegrzeje dziecka latem, ani nie wychłodzi zimą.

Czytaj więcej

Muślinowy otulacz 100x100 cm przyda się każdego dnia!

Otulacz, który proponujemy w tej kategorii oferty Babymetka jest dość obszerny i zamknięty w kwadratowej formie o rozmiarze 100x100 cm. Taki wymiar pozwoli lepiej owinąć noworodka do snu. Ciasne, stabilne gniazdko stworzone z otulacza sprawi, że niemowlę poczuje się tak bezpiecznie jak w życiu płodowym pod sercem mamy. Otulacz będzie przydatny mamie każdego dnia! Jest wyjątkowo miękki za sprawą specjalnie wygładzonych włókien, z których został wytworzony. Szybko schnie, więc można go używać także do kąpieli jako myjkę lub ręczniczek dla noworodka. 

Muślinowy otulacz niemowlęcy przyda się także jako podkład do fotelika czy wózka, albo podczas przewijania. Jego oddychająca, przewiewna struktura nie przegrzeje dziecka pleców. Możesz go także używać jako osłonę przed słońcem lub wiatrem, albo podczas karmienia stwarzając nutkę intymności z dzieckiem. Absorbująca zapach tkanina sprawi, że dziecko będzie czuło obecność mamy, kiedy okryjesz go otulaczem. Możliwe, że stanie się on przytulanką dziecka do snu.

Otulacz z muślinu 100x100 cm zapewni najwyższą opiekę.

Prezentujemy średniej wielkości otulacz niemowlęcy o rozmiarze 100x100 cm. Ten uniwersalny, kwadratowy kształt otulacza pozwoli lepiej owinąć noworodka oraz posłuży dłużej. Niezauważalnie wkradnie się w Waszą codzienność stając się niezbędnym każdego dnia. Szybko docenicie muślinową szatę, którą wyróżnia szczególna miękkość.

Muślinowy otulacz 100x100 cm, z powodzeniem będzie używać nawet przedszkolak!

Muślin bawełniany Double Gauze o gramaturze 130 g/m2 to wyjątkowej jakości materiał. Został wytworzony z ekologicznych włókien bawełny muślinowej, która podczas procesu wytworzenia została specjalnie wygładzona. Specyficzny splot dwóch warstw muślinu jest efektem marszczenia się tkaniny. Taka faktura zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza dając odpowiedni komfort cieplny. Dzięki temu otulacz możesz używać w upalne dni bez obawy o przepocenie, jak również wówczas gdy jest zimno. Bez obaw, otulacz muślinowy zapewni wówczas odpowiednie ciepło. 

Otulacz będzie doskonałym okryciem zarówno dla noworodka jak i dla dzieci starszych. Najmniejszym dzieciom przyda się także jako podkład pod plecy lub duża woalka chroniąca przed słońcem. Absorbująca zapachy tkanina będzie mogła pachnieć mamą, a wówczas niemowlę szczególnie będzie uspakajać się pod przykryciem otulacza. Starszaki mogą wziąć otulacz do żłobka lub przedszkola na drzemki. Warto wówczas do kompletu zamówić w naszym sklepie poduszki muślinowe i stworzyć komfortowy komplet przedszkolaka.

Otulacz muślinowy 100x100 zamówisz w Babymetka w pięknych kolorach oraz  z dodatkową ozdobą w postaci frędzli na rogach.

Spójrz na galerię kolorów otulacza i wybierz najbardziej odpowiedni kolor dla Twojego Szczęścia. Może kolor pasujący do barw pokoju, a może Twój ulubiony odcień? Mamy 11 kolorów do wyboru! W tym samym odcieniu możesz wybrać dodatkowo na rogach otulacza ozdobne frędzle. Doszyjemy je gratis! Nie tylko spełnią one rolę ozdobną. Pomyśl jak miło można pieścić nimi skórę maluszka! Dzieci uwielbiają być przytulane, a frędzle mogą delikatnie pobudzać zmysł dotyku.

Dlaczego warto zamówić otulacz muślinowy 100x100 cm w Babymetka?

Przestronny, średniej wielkości otulacz w kształcie kwadratu 100x100 cm przyda się na dłużej począwszy od narodzin noworodka po nawet okres przedszkolny. Nie tylko otuli do snu, ale może być doskonałym podkładem do czynności pielęgnacyjnych, a potem do zabawy.

Będzie doskonale pasował do wózka, fotelika, kołyski czy kosza mojżesza.

Otulacz możesz przekazać dziecku na drzemki do żłobka lub przedszkola. 

Otulacz został wykonany w naszej pracowni handmade z najwyższą dokładnością i starannością. Jakość handmade I klasa!

Muślin bawełniany, który wybraliśmy do otulacza w tej kategorii produktów charakteryzuje się szczególną miękkością.

Jest to tkanina w pełni naturalna, oddychająca i ekologiczna, za co otrzymała atest Oeko-Tex GOTS.

Otulacz możesz wybrać wśród 11 kolorów. Dodatkowo na życzenie doszyjemy ozdobne frędzle do rogów otulacza. Doskonały pomysł na prezent!

Otulacz muślinowy występuje w wielu rozmiarach.