Filtry

PODUSZKA WAFEL 40x40

Filtry

Cena

Od 45,00 złdo 55,00 zł

Materiał

Poduszka wafel 40x40 cm z bawełny wafelek

Poduszka jaś jest uwielbiana zarówno przez dużych jak i małych. Ta kwadratowa poduszka to świetny kompan do spania, tulenia jak o dodatek dekoracyjny do łóżek. W Babymetka proponujemy dwie wielkości jaśków z tkaniny wafel. 

Czytaj więcej

Poduszka wafel 40x40 cm to mały przyjaciel do snu.

Mniejsza wersja poduszki jaś szczególnie spodoba się dzieciom. Poręczna, praktyczna podusia jest dzięki wybranej przez nas tkaniny typu wafel bardzo miła w dotyku. To prawdziwy mały przyjaciel do snu. Może się także przydać do utulenia małych dzieci, do karmienia piersią czy po prostu do zabawy czy dekoracji.

Poduszka jaś 40x40 cm jest szczególnie wygodna, a jaj wypełnienie dopasowane jest do Twoich upodobań. Doskonale wiemy, że są osoby, które lubią sypiać praktycznie na płaskiej powierzchni, a są też takie, które przyjemniej zasypiają na miękkiej, puszystej i wyższej płaszczyźnie. Stąd mamy dwa rodzaje wypełnienia, aby sprostać oczekiwaniom każdego Klienta.

Bawełna typu wafel pięknie ozdobi Twoją poduszkę wafel 40x40 cm.

W tej kategorii proponujemy Ci poduszkę jaś 40x40 cm uszytą z dwustronnej tkaniny wafel. To naturalna 100% bawełna o wyjątkowej szacie wyżłobień w formie małych kwadracików. Dzięki tej fakturze tkanina jest bardziej sprężysta i wydaje się grubsza w stosunku do tradycyjnej bawełny. Wygląda również wyjątkowo szykownie, wprowadza do salonu lub sypialni stylowy nastrój. Poduszka jaś 40x40 cm wykonana z bawełny wafel to wyjątkowa ozdoba pomieszczeń. A przy tym jak miła … Zamów i się przekonaj!

Poduszka wafel występuje w wielu rozmiarach.