OTULACZ BAMBUSOWY 120x120

Oferta kart podarunkowych

  

Otulacz bambusowy 120x120 cm – niezawodny sposób na problemy z dzieckiem w wielu sytuacjach

Narodziny dziecka wiążą się z ogromną radością u rodziców, ale jest to również bardzo stresujący czas. Trudno się do niego w pełni przygotować, ale możesz zrobić wszystko, aby kupić niezbędne rzeczy, które będą pomocne podczas opieki. Otulacz bambusowy dla noworodka jest jednym z nich. Może okazać się wybawieniem w pierwszych dniach życia dziecka, ale także na późniejszym etapie jego rozwoju. Zapewnisz dzięki niemu bezpieczeństwo maluszkowi, który opuścił w nagły sposób brzuch mamy. Przez 9 miesięcy poznał tylko tę przestrzeń. Teraz musi się przyzwyczaić do nowej, a otulacze bambusowe dla niemowląt pomagają się do niej przystosować, jednocześnie przypominając nieco środowisko i małą ilość miejsca, która dostępna była w brzuchu mamy.

Czytaj więcej

Otulacz bambusowy 120x120 cm rozwiąże wiele problemów podczas opieki nad dzieckiem

Maluszek źle sypia? Ma kolki? Jest niespokojny? Otulacz bambusowy duży w takich oraz wielu innych sytuacjach jest bardzo pomocny. Tworzy bezpieczne, komfortowe środowisko, w którym dziecko czuje się maksymalnie bezpiecznie. Nie stresuje się, nie ma żadnych powodów do lęków.

W naszej ofercie znajdziesz otulacze dla noworodków wykonane z wysokiej jakości bambusa. Produkt jest dostępny w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach. Zapoznając się z naszą ofertą, na pewno natrafisz na propozycje pozwalające na stworzenie atrakcyjnej wyprawki dla swojego dziecka.

Wybierz jeden z otulaczy znajdujących się w naszej ofercie, a zapewnisz maksymalny komfort dla swojej pociechy.

Otulacz bamboo 120x120 cm – popularny element wyprawki noworodka

Wielu rodziców kompletowanie wyprawki dla swojego dziecka rozpoczyna od najpraktyczniejszych gadżetów, a jednym z nich jest zdecydowanie duży otulacz bambusowy. Większość rodziców uważa go za obowiązkowy produkt, który warto mieć pod ręką już od pierwszych chwil życia dziecka. Dlaczego? Ponieważ pozwala na stworzenie podobnej strefy bezpieczeństwa, którą maluszek poznał przez 9 miesięcy przebywania w brzuchu mamy. W sytuacjach kryzysowych, otulacz bambusowy dla niemowlaka może okazać się prawdziwym wybawieniem, ponieważ zapewni maksymalny poziom bezpieczeństwa. Spowoduje, że dziecko wyciszy się, przestanie płakać i poczuje się maksymalnie komfortowo. 

Otulacz bamboo 120x120 cm – gadżet, który zapewni maksymalne bezpieczeństwo Twojemu dziecku

Przychodząc na świat, dziecko musi zmierzyć się z całkiem inną rzeczywistością. Przez 9 miesięcy przebywało w ciepłym, ciemnym, ciasnym otoczeniu. Teraz ma dużą swobodę, która może przerażać. Otulacz Bamboo - 120x120 cm jest w stanie wytworzyć bardzo podobne warunki bezpieczeństwa, jakie maluszek poznał w brzuchu mamy. Warto dać mu ten komfort, jednocześnie dbając o jego bezpieczeństwo. 

Inwestując w otulacz bambusowy 120x120, nie podrażniasz wrażliwej skóry dziecka, ani nie wywołujesz u niego reakcji alergicznej. Wszystko dlatego, że tkanina bambusowa jest maksymalnie bezpieczna, nawet przy atopowym zapaleniu skóry. Dziecko czuje się maksymalnie komfortowo, jednocześnie bez negatywnego wpływu na swoje zdrowie. To warunki, jakie chce dziecku zapewnić każdy rodzic.

Szereg właściwości, jakie posiada otulacz bambusowy 120x120 powodują, że jest to produkt idealny do opieki nad dzieckiem. Materiał, z jakiego został wykonany otulacz jest wyjątkowo lekki, przyjemny w dotyku, idealnie nadaje się, gdy masz w domu małego alergika czy dziecko z bardzo wrażliwą skórą. Tkanina ma bardzo dobre właściwości termozizolacyjne, dlatego zapewnia maksymalny komfort cieplny, jak kocyk. W dodatku pochłania wilgoć, dlatego możesz wykorzystać otulacze bambusowe dla niemowlaka jako zamiennik ręczników kąpielowych. 

Otulacz Bamboo - 120x120 cm jest antyalergiczny, antygrzybiczy i antybakteryjny. Korzystanie z niego podczas opieki nad dzieckiem jest maksymalnie bezpieczne.

Otulacz bambusowy 120x120 cm – produkt idealny dla świeżo upieczonych rodziców

Przyjście na świat dziecka wiąże się zarówno z ogromną radością, jak i z wielkim stresem. Decydując się na zakup praktycznych gadżetów ułatwiających opiekę, możesz stworzyć sobie komfortowe warunki, w których poczujesz bliskość z maluszkiem. 

Rodzice są szczęśliwi, gdy ich dziecko jest radosne, zaopiekowane, bezpieczne. Takie warunki możesz zapewnić, jeżeli kupisz otulacz bambusowy 120x120, który da dziecko poczucie bezpieczeństwa. Został stworzony z myślą o małych alergikach oraz dzieciach pojawiających wrażliwą skórę. Nie wywołuje podrażnień, ani reakcji alergicznych. 

Potrzeba łatwej opieki nad dzieckiem jest w każdym z rodziców, a dzięki dostępowi do takich wyjątkowych produktów, masz szansę ten cel wypełnić.

Dlaczego otulacz bambusowy 120x120 cm jest warty uwagi?

  • Wykonanie z wysokiej jakości tkaniny bambusowej, która jest antyalergiczna, antybakteryjna i antygrzybiczna. Nie podrażnia wrażliwej skóry dziecka, nie wywołuje reakcji alergicznych.
  • Dostępność wielu wzorów i kolorów.
  • Możliwość zastosowania na wiele sposobów: otulacz, kocyk, ręcznik, ochrona przed słońcem.
  • Produkt pakowany w estetyczne opakowanie, idealnie nadaje się na prezent.

Otulacz bambusowy występuje w wielu rozmiarach.

Otulacze dla dzieci występują w wielu wzorach i kolorach.