OTULACZ 100x150

Oferta kart podarunkowych

  

Dziecięcy otulacz 150x100 cm jest alternatywą dla pościeli latem

Każde dziecko, bez względu na wiek, potrzebuje delikatnego, kojącego dotyku. Nie zawsze możemy jednak zapewnić go sami… Wówczas świetnym rozwiązaniem jest dziecięcy otulacz bawełniany w rozmiarze L. Bawełniany otulacz zapewni dziecku komfort termiczny, a dodatkowo ma szansę stać się jego najlepszym przyjacielem. Duży rozmiar otulacza sprawia, że jest on produktem uniwersalnym który może służyć dziecku przez wiele długich lat. Otulacz o wymiarach 150 x 100 cm może być nie tylko alternatywą dla kołderki latem, ale również towarzyszem dziecięcych zabaw. Ponadto świetnie ochroni on delikatną skórę dziecka przed drapiącym piaskiem oraz parzącym słońcem. Codzienność, czy też wakacyjny czas- otulacz bawełniany zawsze warto mieć ze sobą!

Czytaj więcej

Szyty ręcznie otulacz bawełniany 100x150 w rozmiarze L.

Dziecko tulić możemy zawsze. Bez względu na wiek, każdy z nas potrzebuje delikatnego dotyku, który będzie koił nerwy i zapewniał bezpieczeństwo. Takie właśnie są szyte ręcznie otulacze bawełniane BabyMetka w rozmiarze L. Stworzone z pasją otulacze szczególnie polecamy dla dzieci, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by otulacz był współużytkowany również przez rodziców lub opiekunów. Dla nas miłość, zrozumienie oraz wspólne spędzanie czasu jest ważne, tak samo jak bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Wybierz polski otulacz bawełniany 100x150 już dzisiaj!

Bawełna z której w BabyMetka szyjemy to tkanina certyfikowana, w 100 % bezpieczna dla delikatnej skóry dziecka. Szyjemy ręcznie, dzięki czemu otrzymany otulacz wykonany jest z dbałością o każdy najmniejszy detal. Nasze otulacze są produktami uniwersalnymi, co oznacza, że możesz wykorzystać je na wiele różnych sposobów.

Otulacz 100x150 cm jest bardzo wytrzymały i długo posłuży

Mogą one nie tylko towarzyszyć dziecku podczas snu, ale również w czasie zabawy, wakacji, czy też przeżywania pierwszych dziecięcych smuteczków. Naszą pasją są dzieci, dlatego tworzymy dla nich produkty, które będą służyły im przez wiele lat i będą wywoływały na twarzy uśmiech związany np. z zapisanymi w otulaczu wspomnieniami.

Magia zamknięta w kolorach otulacza bawełnianego 100x150

Otulacze bawełniane BabyMetka występują w bardzo wielu modnych wzorach. Nasze tkaniny bawełniane przyciągają wzrok i wywołują uśmiech. Zarówno dorośli, jak i dzieci w naszej krainie pełnej kolorów i wzorów mają szansę znaleźć coś dla siebie. Pośród wielu przyjaznych dzieciom tkanin, znajdziemy wzory inspirowane naturą, codziennymi czynnościami, a także printy tradycyjne, modne od wielu lat.

Dlaczego warto kupić otulacz 100x150 ?

  • Rozmiar przystosowany dla młodszych i starszych dzieci,
  • Przewiewna bawełna, która sprawdzi się również latem,
  • Duża ilość dostępnych wzorów,
  • Możliwość dopasowania otulacza do innych produktów dostępnych w sklepie,
  • Produkt szyty ręcznie na terenie Polski,
  • Estetyczne opakowanie,
  • Dbałość o każdy szczegół.

Otulacz bawełniany występuje w wielu rozmiarach.

Otulacze dla dzieci występują w wielu wzorach i kolorach.