PIELUSZKA MUŚLINOWA 70x70

Oferta kart podarunkowych

  

Pieluszka muślinowa 70x70 cm - jedwabiste otulenie dziecka

Zapraszamy, spójrz na kwadratowe warianty otulaczy niemowlęcych 70x70 cm. Ich symetryczny kształt pozwoli Ci lepiej owinąć maluszka. Noworodki owinięte ściśle czują się podobnie jak w środowisku, które pamiętają ze swojego życia płodowego. Dlatego warto nasze małe Szczęście dość ściśle owijać na początku jego drogi życia. 

Czytaj więcej

Otulacz niemowlęcy 70x70 cm to niezastąpiony niezbędnik mamy!

Otulacz niemowlęcy z Babymetka przyda się na każdy dzień opieki nad małym dzieckiem. Nawet nie zauważysz jak szybko stanie się Waszym przyjacielem, który utuli dziecko do snu. Otulacz niemowlęcy warto także podkładać pod ciało noworodka jako podkład np. do wózka czy fotelika. Jest wykonany z oddychającego muślinu bawełnianego, więc sprawi, że ciało dziecka nie przepoci się. Lekki, przewiewny, bardzo miękki w dotyku będzie także doskonałą osłoną od słońca lub wiatru, a także letnim kocykiem. 

Proponowana tkanina muślinowa absorbuje zapachy, więc warto, aby przesiąkła zapachem mamy. Tak pachnący mamą otulacz niemowlęcy będzie prawdziwą przytulanką noworodka.

Muślinowa pieluszka 70x70 to właśnie to czego szukasz!

Muślin bawełniany Double Gauze został wyprodukowany z ekologicznych włókien, które w procesie wytworzenia zostały dodatkowo specjalnie wygładzone. Specyficzna jest także faktura muślinu, gdyż nakładające się na siebie dwie warstwy włókien przenikają się i tworzą efekt marszczenia materiału. Cechy te sprawiają, że muślinowy otulacz niemowlęcy jest wyjątkowo miękką tkaniną, oddychającą, w pełni naturalną. Z pewnością nie uczuli delikatnego ciała noworodka, a dodatkowo pofalowana faktura muślinu będzie go subtelnie masować. Jesteśmy przekonani, że jest to otulacz taki jaki szukasz!

Pieluszka z muślinu 70x70 cm

Mamy dla Twojego maluszka 11 propozycji kolorystycznych delikatnych w dotyku otulaczy niemowlęcych. Symetryczny, kwadratowy wymiar otulaczy o rozmiarze 70x70 cm pomoże lepiej owinąć noworodka. Maleństwo czując ciasne owinięcie będzie bardziej spokojne. Poczuje bezpieczeństwo, które kojarzy mu się z ograniczoną powierzchnią jaką miał w brzuszku pod sercem mamy.

Pieluszka muślinowa 70x70 do zadań specjalnych!

Charakterystyczne cechy muślinu bawełnianego Double Gauze sprawią, że otulacz niemowlęcy szybko stanie się Waszym podstawowym podkładem lub kocykiem. Z pewnością zauważysz, że dziecko bardzo polubi otulacz. Wiesz dlaczego? Nie tylko z powodu jego niezwykłej miękkości, ale głównie dlatego, że muślin będzie pachnieć mamą, jeśli oczywiście mama na to pozwoli:). Otulacz wówczas stanie się przytulanką do snu.

Pieluszka muślinowa 70x70 na ciepłe i chłodne dni!

Charakterystyczny muślin jest tkaniną w pełni oddychającą i naturalną. Został wytworzony z ekologicznych upraw, a w ramach procesu produkcji specjalnie wygładzony. Dzięki temu jest jedną z najdelikatniejszych w dotyku tkanin. Nie uczuli nawet najbardziej delikatniej skóry maleństwa. Dodatkowo, ma właściwości termoregulacji, dzięki którym w upalne dni dziecko nie przegrzeje się, a zimą muślin będzie chronił przed wyziębieniem. Ekologiczne pochodzenie muślinu, z którego uszyliśmy otulacz niemowlęcy, potwierdza atest Oeko-Tex GOTS.

Otulacz dostępny jest w 11 kolorach do wyboru. Dodatkowo, możesz wybrać do otulacza frędzle, które doszyjemy gratis przy każdym boku w tym samym kolorze.

W Babymetka znajdziesz wiele innych muślinowych produktów, które razem stworzą wygodny i najdelikatniejszy w dotyku komplet niemowlęcy. Spójrz więc na nasze kołdry muślinowe, małe podusie dla noworodków, rożek czy pieluszki muślinowe.

Dlaczego warto wybrać pieluszkę z muślinu o wymiarach 70x70 cm w Babymetka?

Symetryczny kwadratowy otulacz niemowlęcy pozwoli lepiej owinąć dziecko do snu.

Otulacz uszyliśmy w naszej pracowni z muślinu bawełnianego, który jest wyjątkowo miękki w dotyku i absorbuje zapach mamy. Dzięki temu dziecko będzie spało spokojniej.

Otulacz został wytworzony z ekologicznych upraw bawełny muślinowej przy poszanowaniu pracy rąk ludzkich, a dzięki temu otrzymał renomowany atest Oeko-Tex GOTS.

Jesteśmy przekonani, że otulacz niemowlęcy szybko stanie się Waszym niezbędnikiem pomocnym każdego dnia do otulenia, jako podkład pod plecy, jako ochrona przed słońcem czy wiatrem.

Otulacz możesz wybrać wśród 11 dostępnych kolorów i dodatkowo możemy go gratis ozdobić frędzlami w tym samym, wybranym kolorze.

Do otulacza możesz dobrać inne muślinowe produkty tekstylne dedykowane najmniejszym dzieciom, m.in. kołdry niemowlęce, rożek, pieluszki muślinowe. Stwórz milutki w dotyku komplet na wyprawkę dla noworodka!

Otulacz pięknie zapakujemy dodając karnet prezentowy. Będzie on doskonałym prezentem dla maluszka!

Pieluszki muślinowe występują w wielu rozmiarach.

Otulacze dla dzieci występują w wielu wzorach i kolorach.