PODUSZKA BAWEŁNIANA 30x40

Oferta kart podarunkowych

  

Poduszka bawełniana 30x40 z wypełnieniem - stworzona dla niemowlaka

Wypełniona delikatną niczym włókniną silikonową (możesz też wybrać wypełnienie z dodatkiem puchu silikonowego) poduszka bawełniana jest stworzona tak, aby odpowiadać potrzebom najmłodszych dzieci – noworodków i niemowląt. Ilość wypełnienia jest dostosowana do potrzeb rozwojowych małego dziecka. 

Wesołe wzory bawełny dobrane są tak, aby zapewnić Twojemu dziecku kolorowe sny. Który ze wzorów najbardziej Ci się podoba? Dodatkowo możemy wszyć w poduszkę metki sensoryczne, które korzystnie wpłyną na rozwój zmysłów malucha oraz jego integrację sensoryczną. Zobacz też kołderki z wypełnieniem, które wykonane są również z takich samych wzorów bawełny.

Czytaj więcej

Prostokątna poduszka bawełniana 30x40 z wypełnieniem dla niemowlaka

Poduszka z wypełnieniem od BabyMetka spełni wszystkie wymagania Twojego maluszka. Rozmiar poduszki idealnie sprawdzi się w wózku oraz łóżeczku czy kołysce, ilość wypełnienia dopasowana jest do potrzeb małego dziecka. Delikatna bawełna zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, dzięki czemu główna dziecka nie przegrzewa się w czasie snu.

Delikatna niczym puch poduszka bawełniana  30x40 z wypełnieniem od BabyMetka

Przygotowane przez nas poduszki bawełniane z wypełnieniem są wykonane z dwóch stron z certyfikowanej bawełny (certyfikat Oeko-Tex Standard 100). To oznacza, że jest ona bezpieczna dla skóry dziecka. W poduszkę wszyte jest antyalergiczne wypełnienie silikonowe.

Poduszka dla niemowlaka z wypełnieniem może posiadać metki sensoryczne

Decydując się na produkty BabyMetka, masz wpływ na ich ostateczny wygląd - możesz zdecydować o kolorze jednolitej bawełny, grubości wypełnienia (sama włóknina silikonowa lub z dodatkiem puchu silikonowego) oraz o tym, czy w poduszkę mają być wszyte metki sensoryczne.

Kolorowy pokój dziecka z poduszką bawełnianą 30x40 BabyMetka

Poduszki z wypełnieniem antyalergicznym od BabyMetka to nie tylko komfort snu dla dziecka. Ich estetyka sprawia, że stają się ciekawym akcentem dekoracyjnym w pokoju malucha. Zobacz też inne nasze propozycje, które uzupełnią wystrój pokoju Twojego dziecka – poduszki korony i chmurki oraz kocyki minky.

Dlaczego warto kupić poduszkę bawełnianą 30x40?

  • Wiele wzorów bawełny do wyboru;
  • Możliwość personalizacji (dobór koloru jednolitej bawełny, rodzaj wypełnienia);
  • Wypełnienie wszyte w poduszkę – nie przesuwa się i nie odkształca, również po praniu;
  • Możliwość doszycia metek sensorycznych – korzystnie wpływają na rozwój zmysłów dziecka;
  • Rozmiar dla najmłodszych dzieci (30 × 40 cm);
  • Doskonały pomysł na prezent z okazji narodzin lub baby-shower.

Poduszka bawełniana występuje w wielu rozmiarach.