OTULACZ BAMBUSOWY 100x100

Oferta kart podarunkowych

  

Otulacz bambusowy 100x100 cm – niezbędna rzecz przy opiece nad dzieckiem

Tkanina bambusowa cieszy się ogromną popularnością wśród rodziców chcących otaczać dzieci naturalnymi produktami i materiałami. Właśnie z tego materiału został wykonany otulacz, który znajdziesz w naszej ofercie. Jest to produkt idealny dla każdego dziecka, które chce czuć się bezpiecznie, komfortowo. Pozwoli na ukojenie skołatanych nerwów, wyciszenie i zaznanie chwili spokoju. Otulacz Bamboo - 100x100 cm możesz wykorzystać na wiele różnych sposobów, ale jedno jest pewne: zapewni niezawodną pomoc przy opiece nad dzieckiem, w najtrudniejszych chwilach.

Czytaj więcej

Otulacz bamboo 100x100 cm – jeden produkt, a potrafi tak wiele

Przewiewny, oddychający otulacz bambusowy duży, który jest dostępny w naszej ofercie w rozmiarze 100x100 cm, zapewni maksymalny komfort termiczny podczas spacerów w chłodniejsze dni. Wietrzne poranki czy chłodne popołudnia bywają czasem uciążliwe, ale gdy ma się pod ręką duży otulacz bambusowy, możesz zapewnić dziecku maksymalny komfort, bez najmniejszych problemów. 

Otulacz Bamboo - 100x100 cm jest niezastąpionym gadżetem podczas opieki nad dzieckiem w domu, jak i w każdej podróży. Uratuje, gdy dziecko nie chce się uspokoić, potrzebuje poczucia bezpieczeństwa lub ma po prostu gorszy dzień i trzeba go otoczyć materiałem dającym maksymalny komfort.

Przepiękny design, jakim wyróżniają się otulacze bambusowe dla niemowląt, które znajdziesz w naszej ofercie sprawia, że stworzysz wyjątkową wyprawę dla maluszka, której motywem przewodnim będą typowo dziecięce wzory. 

Otulacz bambusowy 100x100 cm – najlepszy wybór dopasowany do zróżnicowanych potrzeb dzieci

Produkty bambusowe dla niemowląt cieszą się ogromną popularnością wśród rodziców poszukujących materiałów naturalnych i bezpiecznych dla wrażliwej skóry dziecka. Wykonane z delikatnej tkaniny bambusowej otulacze bambusowe dla niemowląt, zapewnią dziecku maksymalne poczucie bezpieczeństwa, komfort termiczny. Otulą w najtrudniejszych chwilach. Przydadzą się podczas opieki nad młodszymi, jak i starszymi dziećmi. Warto je mieć w swoim domu, gdy masz noworodka, niemowlaka lub kilkuletnie dziecko. Mogą okazać się wybawieniem w kryzysowych sytuacjach, a takie zdarzają się podczas opieki nad pociechą.

Otulacz bambusowy 100x100 cm – ceniony przez wszystkich rodziców produkt

Delikatna skóra dziecka wymaga kontaktu z bezpiecznymi materiałami, a tkanina bambusowa taka właśnie jest. Nie narażasz dziecka na reakcje alergiczne, ani podrażnienia skórne. Dlatego tak ważne jest, aby kupować wyłącznie produkty wykonane z bezpiecznych materiałów. Otulacz Bamboo - 100x100 cm taki właśnie jest. Utuli Twoje dziecku do snu, stanie się jego ulubioną przytulanką. Z czasem dziecko nie będzie wyobrażało sobie zasypiania bez niego. Tym bardziej, że możesz wybrać otulacz bambusowy dla niemowlaka w wiele atrakcyjnych wzorów, m.in. króliczki, alpaki, dinozaury czy samochody wyścigowe. Dziecko w swoim łóżeczku będzie miało swoich ulubionych bohaterów z bajek. Otulacze proponujemy w zróżnicowanej kolorystyce, pozwalającej na dopasowanie produktu do pozostałej wyprawki.

Otulacz Bamboo - 100x100 cm można wykorzystać nie tylko do zasypiania, ale także podczas kąpieli, ponieważ bardzo dobrze chłonie wodę. Może osuszyć wrażliwą skórę dziecka, w bardzo delikatny sposób. Jest więc bardzo przydatny podczas dbania o higienę. Sprawdzi się znacznie lepiej niż typowy ręcznik kąpielowy, ponieważ możesz nim owinąć całe dziecko, zapewniając jednocześnie maksymalny komfort termiczny. 

Otulacz Bamboo - 100x100 cm może towarzyszyć Twojemu dziecku na każdym etapie rozwoju. Gdy dziecko jest większe, otulacz możesz zabierać na spacery i wykorzystywać jako okrycie w chłodniejsze dni. Ma rozmiar, który dopasujesz do każdego wózka spacerowego czy gondoli. Ponadto, wykorzystasz go także w celu ochrony dziecka przed słońcem, np. podczas plażowania czy spacerów. 

Otulacz bambusowy 100x100 – delikatny produkt w atrakcyjne wzory dla wymagających rodziców

Dostępność wielu wzorów i kolorów, w jakich oferujemy otulacze dla noworodków powoduje, że każdy rodzic może znaleźć produkt, który jest zgodny z zainteresowaniami i upodobaniami dziecka. To wszystko powoduje, że bez trudu przekona dziecko do korzystania z tego wielofunkcyjnego kocyka. 

Otulacz Bamboo - 100x100 cm jest dostosowany do potrzeb dzieci w każdym wieku: noworodków, niemowląt, jak i starszych dzieci. Wszystko za sprawą szerokiego zastosowania, jakie posiada. W zasadzie tylko wyobraźnia rodziców ogranicza jego wykorzystanie podczas opieki nad dzieckiem.

Warto kupić jeden produkt, a spełniający tak wiele funkcji.

Otulacz bambusowy 100x100 cm – dlaczego warto kupić?

  • Wykonanie z bezpiecznej dla wrażliwej skóry dziecka tkaniny bambusowej, która ma właściwości termoregulacyjne oraz higroskopijne.
  • Możliwość zastosowania na wiele różnych sposobów: jako otulacz, ręcznik, kocyk, pareo, ochrona przed słońcem.
  • Ułatwia opiekę nad dzieckiem, w najtrudniejszych sytuacjach.
  • Daje poczucie bezpieczeństwa i gwarantuje komfort, którego potrzebuje każde dziecko.
  • Dostępność w wielu wzorach i kolorach.
  • Pakowany w estetyczne opakowanie, idealne na prezent.

Przeczytaj także:

Otulacz bambusowy występuje w wielu rozmiarach.

Otulacze dla dzieci występują w wielu wzorach i kolorach.