PIELUSZKA 50x50

Oferta kart podarunkowych

  

Pieluszka 50x50 cm

Pieluszka jest pierwszą przytulaną dziecka, serdecznym towarzyszem, który budzi poczucie bezpieczeństwa i koi płacz niemowlęcia. Pieluszka wielorazowa z bawełny jest nieodłącznym kompanem mamy i maluszka od momentu jego narodzin. Niektóre dzieci tak przywiązują się do „swojej pieluszki”, że pozostaje z nimi na dłużej jako wierny towarzysz radości i smutków. Dlatego tak istotne jest, aby pieluszka była wykonana z najwyższej jakości surowców. Pieluszki bawełniane powinny być jak najdelikatniejsza w dotyku i właśnie takie są pieluszki produkcji BabyMetka. Z pasją szyjemy produkty dla naszych milusińskich skupiając się na doborze jak najlepszych gatunkowo tkanin posiadających certyfikat Oeko-Tex Standard 100.

Czytaj więcej

Wszechstronne zastosowanie pieluszek bawełnianych 50x50

Pieluszka bawełniana to nieoceniony element wyprawki maluszka. Używana od pierwszych dni życia do okrywania maluszka, wycierania jego delikatnej skóry oraz do kąpieli. Doskonała do wózka jako wkładka lub osłona przed słońcem czy wiatrem. Jej użycie zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, co sprawia, że dziecko się nie przegrzeje. Pieluszka bawełniana może także być pomocna mamie jako subtelna woalka podczas karmienia piersią. Ponoć pieluszki używane w ten sposób pachną zapachem mamy i dają ukojenie dziecku.

Pieluszki 50x50 to konieczne wyposażenie pokoju dla maleństwa

Sprawmy więc, aby pieluszki bawełniane wzbudzały zainteresowanie dziecka swoimi wzorami i kolorystyką. Jak dobrze wiemy niemowlęta nie widzą dobrze, a ich wzrok skupia się szczególnie na dużych kontrastowych wzorach. To właśnie takie motywy budzą skupienie i zainteresowanie w pierwszych miesiącach życia. Jeśli poszukujesz takich wzorów pieluszek znajdziesz je w ofercie pieluszek BabyMetka. 

Inną oferowaną grupą wzorów pieluszek bawełnianych BabyMetka są zanurzone w pięknych tonacjach pasteli wesołe zwierzątka, autka, motywy kwiatowe i inne. Wprowadzają radosny, ciepły  nastrój w otoczenie  dziecka. Jako alternatywa pozostaje w ofercie także seria jednolitych kolorystycznie pieluszek bawełnianych bez żadnych motywów graficznych. Swoją uwagę dziecka zwrócą intensywnym kolorem.

Pieluszki bawełniane 60x60 można dopasować w komplecie z innym asortymentem BabyMetka.

Dlaczego warto zakupić pieluszki bawełniane 50x50 w BabyMetka?

·  Pieluszki 40x40 uszyte ręcznie w Polsce z pasji do współtworzenia świata dla najmłodszych.

·  Najwyższej jakości wykonanie z wysokogatunkowej, certyfikowanej bawełny.

·  Bawełna jest wyjątkowo miękka, przyjemna w dotyku, a przy tym zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza.

·  Bogata oferta wzorów pieluszek od motywów kontrastowych, które szczególnie skupiają wzrok niemowląt, po rozczulające grafiki bajkowe i pieluszki jednolite kolorystycznie.

·  Możliwość połączenia w komplety pieluszek z innymi produktami BabyMetka np. otulaczami, poduszkami, kołderkami, a nawet zasłonami.

·  Estetyczne opakowanie sprawia, że pieluszki można wręczyć jako upominek.

·  Wszechstronne zastosowanie pieluszek sprawia, że jest to produkt konieczny w wyprawce dla maluszka.

·  BabyMetka to produkcja handmade 100% pełna pasji.

Zobacz inne pieluszki.

Otulacze dla dzieci występują w wielu wzorach i kolorach.