OTULACZ BAMBUSOWY 70x100

Oferta kart podarunkowych

  

Otulacz bambusowy 70x100 dla dzieci

Na naszych bambusowych otulaczach zamieszkały kolorowe, sympatyczne zwierzaki – takie, które kochają niemowlaki. Możesz wybrać egzotyczne tukany i leniwce albo zdecydować się na tańczące króliczki (Balerina Blue). Który z tych wzorów najbardziej Ci się podoba?

Ale ładny wygląd to nie wszystko. Tkanina bambusowa jest bardzo delikatna, doskonale też chłonie wodę – kliknij w wybrany wzór i sprawdź, dlaczego jeszcze warto wybrać otulacz bambusowy dla dziecka. 

Czytaj więcej

Otulacz bambusowy 70x100 w rozmiarze M dla niemowlaka

Niemowlęta potrzebują bardzo dużo snu, by prawidłowo się rozwijać. Jeżeli chcesz, aby maluszek łatwo zasypiał i dobrze się wysypiał, warto wprowadzić codzienne rytuały, które będziecie powtarzać przed snem. Jednym z nich obok kąpieli i przytulania może być dokładne owijanie dziecka. Pomocny będzie w tym otulacz bambusowy w rozmiarze M. 

Dlaczego warto otulać dziecko otulaczem bambusowym 70x100 ?

Otulacze bambusowe wykonane są z bardzo delikatnej tkaniny z włókien bambusowych. Jest ona tak delikatna, że nie podrażnia skóry dziecka. Tkaniny bambusowe można używać, nawet gdy dziecko ma bardzo wrażliwą skórę lub ma atopowe zapalenie skóry. 

Dzięki dokładnemu owinięciu dziecka przy pomocy otulacza, przypomnisz mu warunki, jakie panowały wokół niego, kiedy było w brzuchu u swojej mamy. To pozwoli poczuć mu się bezpiecznie i wyciszyć przed snem. Taka codzienna rutyna umożliwi dziecku spokojne zasypianie, a co za tym idzie, maluch będzie miał więcej czasu na rozwijanie się i przyswajanie nowych rzeczy, które spotykają go praktycznie każdego dnia.

Otulacz bambusowy 70x100 – nie tylko do otulania

Bambusowe otulacze z uwagi na swoje termoregulacyjne właściwości mogą być stosowane przez cały rok – pozwalają stworzyć idealne warunki do wypoczynku dla dziecka (maluch nie będzie się przegrzewał). Rozmiar M pozwala na przykrycie dziecka do ok. 2-3 lat. Włókna bambusowe doskonale chłoną wodę, lepiej niż bawełna, dzięki czemu możesz też otulacz wykorzystać do osuszania skóry dziecka po kąpieli.

Dlaczego warto wybrać otulacz bambusowy 70x100?

  • Ma właściwości higroskopijne i termoregulacyjne;
  • Delikatny dla wrażliwej skóry dziecka (również z atopowym zapaleniem skóry)
  • Może służyć jako otulacz, lekki kocyk-przytulanka, a także do osuszania skóry dziecka po myciu np. buzi czy rączek;
  • Otulacz jest estetycznie opakowany, wraz z nim otrzymasz karnecik na dedykację i zawieszkę;
  • Wymiary 70 × 100 cm.

Otulacz bambusowy występuje w wielu rozmiarach.

Otulacze dla dzieci występują w wielu wzorach i kolorach.