PODUSZKA VELVET 20x30

Oferta kart podarunkowych

  

Malutka poduszka velvet 20x30 cm dla najmniejszych dzieci.

Każde dziecko bez względu na wiek powinno posiadać własną poduszkę, na której może ułożyć zmęczoną główkę. W BabyMetka szyjemy ręcznie poduszki nie tylko dla starszych dzieci, ale również niemowląt. Nasza poduszka velvet w rozmiarze XS (o wymiarach 20 x 30 cm) to świetny pomysł na urozmaicenie dziecięcej pościeli. Velvet to tkanina nie tylko kolorowa i przyjemna w dotyku, ale również pikowana w romby, które nadają całości eleganckiego charakteru. Pomimo swojego szyku poduszka velvet w rozmiarze XS jest produktem funkcjonalnym, którego nie może zabraknąć w dziecięcym pokoiku. Specjalnie dla Was dostępnych jest wiele wersji kolorystycznych.

Czytaj więcej

Prostokątna poduszka velvet 20×30 cm specjalna dla noworodka.

Sen dziecka jest niezwykle ważny bez względu na wiek naszej pociechy. Warto wyposażyć więc dziecięce łóżeczko w wygodną i przewiewną pościel, która będzie sprzyjała komfortowemu odpoczynkowi. W BabyMetka takim produktem do zadań specjalnych przeznaczonym dla naszych najmłodszych klientów jest prostokątna poduszka o wymiarach 20 x 30 cm. Poduszeczka uszyta jest z połączeni dwóch tkanin bawełny oraz velvetu. Wzorzysta bawełna oraz jednokolorowa tkanina typu velvet to połączenie idealne nadające całości szyku oraz elegancji.

Wygodne spanie z naszą poduszką velvet 20x30 cm będzie na zawołanie !

Nasze prostokątne poduszki z bawełny i velvetu szyjemy ręcznie na terenie Polski. Powstające z pasją poduszki polecamy niemowlętom oraz mniejszym dzieciom. Powierzchnia użytkowa poduszki nie jest zbyt duża, ale przystosowana do potrzeb naszych kilkumiesięcznych milusińskich. Poduszki są produktem dwustronnym, który można w pełni spersonalizować. W BabyMetka na wybór czeka kilkadziesiąt wzorów bawełny, a także kilkanaście wersji kolorystycznych tkaniny typu velvet.

Podaruj dziecku komfortowy sen z poduszką velvet 20x30 cm !

Komfortowy sen wydaje Ci się marzeniem? Twoje dziecko może go doświadczyć, dzięki dopasowanej do swoich potrzeb poduszce. Każdą naszą poduszkę wypełniamy antyalergicznym wypełnieniem, które dodatkowo podwyższa komfort użytkowania poduszki. Przewiewne wypełnienie to także ochrona przed rozwojem chorobotwórczych drobnoustrojów takich jak bakterie, grzyby oraz roztocza kurzu domowego. W związku z tym produkt może być używany również przez dzieci z alergią. 

Dlaczego warto poduszkę velvet 20x30 cm ?

·  Poduszka przystosowana do młodszych użytkowników

·  Velvet to materiał najwyższa jakość o subtelnej miękkości.

·  Velvet posiada bardzo atrakcyjny wygląd, przypomina luksusowy aksamit i welur.

·  Przewiewna bawełna w ciekawym wzornictwie

·  Posiada antyalergiczne wypełnienie

·  Duża ilość wzorów i kolorów do wyboru

·  Możliwość dopasowania innych produktów z oferty BabyMetka

·  Tkaniny pochodzące od zaufanych producentów

Poduszka velvet występuje w wielu rozmiarach.