PODUSZKI JAŚ WAFEL

Oferta kart podarunkowych

  

Poduszka jaś wafel - praktyczna i ręcznie uszyta

W każdym pokoju zawsze jest miejsce na miękkie i kolorowe poduszki jaś. Dobrze kiedy otaczamy się poduszkami wykonanymi z wysokiej jakości, naturalnych tkanin. Poduszka jaś z Babymetka taka jest! Wybraliśmy do niej 100% naturalną, oddychającą bawełnę. Z dwóch stron jaśka zaproponowaliśmy dla odmiany inny typ bawełny. Od przodu witają Was kolorowe wzory tradycyjnej bawełny. Z drugiej strony jaśka proponujemy bawełnę typu wafel.

Czytaj więcej

Poduszka jaś wafel z Babymetka z wyszukaną bawełną typu wafel.

Bawełna o nazwie wafel wyróżnia się fakturą maleńkich kwadracików, które nadają jej stylowego wyrazu. Bardziej sprężysta i mięsista od tradycyjnej bawełny, a przy tym w pełni oddychająca i przemiła w dotyku. Wafel nie gniecie się i ładnie się układa. Sprawia wrażenie wartościowej tkaniny. Jest to 100% bawełna z atestem bezpieczeństwa Oeko-Tex Standard 100. W zestawieniu z innymi tkaninami nadaje produktom szyku i wyjątkowej elegancji.

Do poduszki jaś wafel dobierz inne piękne poduszki, kocyki i kołdry.

Poduszka jaś będzie się pięknie prezentowała na tle innych poduszek z oferty Babymetka. Na stworzenie kompletu czekają poduszki dekoracyjne lub prostokątne, a także narzuty na łóżko, kołdry i koce. Dla maluszków w tej samym stylu można odnaleźć u nas ochraniacze do łóżeczka, maty do zabawy, poduszki do karmienia, rożki, kokony niemowlęce. Nasza wyobraźnia stale podsuwa nam pomysły  na nowe produkty handmade z myślą o wyjątkowych tekstyliach dla dzieci i dorosłych. Urokliwe poduszki jaś 40x40 cm proponujemy dla każdego. Będą one przydatne dla małego i dużego Klienta Babymetka. Każdy doceni jakość wykonania naszego jaśka, bowiem wkładamy całe swoje zaangażowanie, aby wyglądał po prostu bosko.

Połączenie dwóch typów tkanin tworzy stylową synergię dla poduszki jaś wafel.

Poduszka jaś została wykonana z połączenia dwóch typów bawełny – klasycznej tkaniny oraz stylowego wafla. W wersji tradycyjnej występuje od przodu. Po tej stronie masz do wyboru szeroką galerię wzorów bawełny. Znajdziesz wśród nich słodkie, rysunkowe motywy dziecięce np. pojazdy, aniołki, zwierzątka oraz bardziej „dorosłe” detale np. kwiatowe, geometryczne, symboliczne w postaci np. gwiazdek. Drugą stronę poduszki jaś zajmuje efektowny wafel. Jest to tkanina bardziej sprężysta, wydaje się grubsza, a wyróżnia ją jednolity kolor i faktura małych wyżłobień w postaci kwadracików. Przypominają one jadalny wafelek, dlatego taką nazwę przyjął ten rodzaj bawełny.

Proponowane tkaniny posiadają atest bezpieczeństwa Oeko-Tex Standard 100 i w pełni są bezpieczne dla kontaktu ze skórą nawet najmniejszych dzieci. I klasa materiałów zapewnia ich wyjątkową jakość, niezmienną pod wpływem użytkowania i częstego prania.

Dajemy Ci wybór! Poczuj się jak współtwórca poduszki jaś wafel i dobierz taki jej parametry, które będą odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Jako producent handmade wiemy, że będziesz bardziej zadowolony mając wpływ na finalny wygląd swojej poduszki. Przytulany jaś może służyć Wam przecież każdej nocy i w ciągu dziennego odpoczynku. Może także być elegancką ozdobą na łóżku czy fotelu. Małym dzieciom przyda się do wózka lub do kołyski, a starsze zabiorą ze sobą jaśka do przedszkola na dzienną drzemkę.

Dlatego dajemy Ci wybór:

Wybierz idealny wzór bawełny tradycyjnej.

Wybierz kolor tkaniny wafel z palety 9 dostępnych barw.

Wybierz rodzaj wypełnienia, na którym najlepiej się Wam śpi – bardziej miękkie, puszyste i wyższe, a może płaskie?

Dajemy Ci wybór, bo to Twoja ukochana poduszka – Twój jaś! 

A nam zależy, abyś był z niej zadowolony na 100%.

Dlaczego warto wybrać poduszkę jaś wafel w Babymetka?

Eleganckie połączenie dwóch materiałów, które są naturalne, oddychające, a przy tym wyglądają naprawdę stylowo.

Włożyliśmy swoje całe serce, aby w naszej pracowni handmade stworzyć poduszkę jaś z należytą starannością i jakością wykonania.

Dajemy Ci prawo wyboru – kolorystyki tkaniny wafel, wzoru bawełny oraz rodzaju wypełnienia.

Użyte tkaniny posiadają atest bezpieczeństwa Oeko-Tex Standard 100, Tkaniny Godne Zaufania, jakość I.

Poduszka jaś przyda się w każdym miejscu domu, a w sypialni będzie nieodzownym towarzyszem dobrego snu.

Poduszka jaś sprawdzi się jako element wyprawki dla maluszka i przedszkolaka.

Do poduszki w komplecie warto zamówić inne podusie z naszej oferty oraz kocyki, kołdry, narzuty. Świat Babymetka stoi przed Tobą otworem:)

Zobacz inne poduszki jaś.