PODUSZKA MUŚLIN 50x70

Poduszka z muślinu 50x70 cm

W naszej pracowni handmade znajdziesz dopracowane w każdym szczególe poduszki i inne tekstylia. Szyjemy je z wysokogatunkowych surowców, z dodatkiem pasji i zamiłowania do tworzenia pięknych tekstyliów. W tej kategorii znajdziesz muślinowe poduszki w rozmiarze L o wymiarach 50x70 cm. Znajdą one swoje miejsce w pokoju starszych dzieci, nastolatków oraz sypialni dorosłych.

Muślinowa poduszka 50x70 cm z nutką ekologicznego przesłania

Wybierając poduszkę 50x70 cm z muślinu bawełnianego Double Gauze stawiasz na ekologię! Naturalny muślin, który proponujemy jest uzyskany wyłącznie z ekologicznych upraw pozbawionych pestycydów i  innych środków chemicznych. Będzie doskonale służył tuląc Was do snu.

Za swoje ekologiczne pochodzenie oraz co ważne poszanowanie pracy rąk ludzkich w całym etapie produkcji, muślin otrzymał uznany na rynku tekstylnym atest Oeko-Tex GOTS.

Wybierz wypełnienie i kolor poduszki 50x70 cm – komponuj, aby spało Ci się jak w niebie!

Jako producent handmade dajemy Ci wachlarz zmiennych, które możesz dobrać według swoich preferencji. W galerii kolorów znajdziesz 11 różnorodnych barw, wśród których możesz wybrać swoją wersję kolorystyczną poduszki. Ważne jest też wypełnienie poduszki. Wiemy, że są osoby, które preferują płaskie poduszki, a są i takie, które śpią wysoko. Dla jednych i drugich mamy rozwiązanie! Antyalergiczny, wszyty wkład w dwóch wersjach – do 3 cm i do 10 cm wysokości. Poduszkę pierzesz w całości z wypełnieniem bez obaw o utratę jakości wkładu. Nie chłonie ono wody, szybko schnie, nie zmienia swojej struktury i co ważne, zawsze czyste przynosi moc spokojnego odpoczynku.

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.