PIELUSZKA MUŚLINOWA 40x40

Oferta kart podarunkowych

  

Pieluszka muślinowa 40x40 cm

Właśnie zastanawiałaś się, gdzie kupić pieluszki muślinowe dobrej jakości? Zapraszamy do naszej pracowni handmade Babymetka! W skupieniu nad tkaniną i igłą oddajemy się pasji szycia dla dzieci i dorosłych. Tych malutkich szczególnie upodobaliśmy, dlatego tyle produktów dla dzieci znajdziecie w naszej ofercie.

Skupiamy się na doborze jak najlepszych surowców, certyfikowanych tkanin I klasy jakości, wkładamy w wykonanie produktów tekstylnych swoje serce.

Czytaj więcej

Pieluszki muślinowe 40x40 to poszanowanie środowiska naturalnego i delikatność na miarę narodzonego noworodka.

Pieluszki muślinowe oferowane w naszej ofercie posiadają atest Oeko-Tex GOTS, który jest potwierdzeniem ekologicznego pochodzenia muślinu od etapu jego wytworzenia przez cały łańcuch logistyczny, a także poszanowania pracy ludzkiej przy jego produkcji. To jeden z najważniejszych i najbardziej wartościowych certyfikatów tekstylnych. 

Istotą pieluszek muślinowych jest także fakt ich wytworzenia na bazie specjalnie wygładzonych włókien bawełny. Muślin bawełniany Double Gauze jest dzięki temu jednym z najmilszych tkanin dostępnych na rynku. Nie podrażnia nawet najbardziej delikatnej cery i jest odpowiedni dla dzieci z problemami skórnymi.

Przewiewność i lekkość pieluszek muślinowych 40x40 zmniejszają ryzyko przegrzania dziecka oraz zapewniają doskonałą wentylację i komfort. 

Pieluszka muślinowa może posłużyć jako podkład dla niemowląt, myjka do kąpieli, delikatne okrycie, woalka przed słońcem i wiatrem. Często pieluszka świetnie zastępuje dziecku ulubioną przytulankę. 

Pieluszka muślinowa 40x40 cm

W Babymetka szyjemy z pasją, a więc ze szczególną starannością i precyzją. Wkładamy całe swoje serce, aby wykonane produkty były jak najlepszej jakości. Takie też są nasze pieluszki muślinowe. 

W tej ofercie znajdziesz je o rozmiarze 40x40 cm. 

Pieluszki z muślinu bawełnianego  Double Gauze  zaskoczą Cię miękkością i użytecznością. Sprawdzą się do codziennej pielęgnacji noworodka. Przyjemny muślin może również przydać się mamie jako wygodna apaszka czy myjka do twarzy i ciała. Ekologiczny muślin to jest to!

Pieluszka muślinowa 40x40 cm od Babymetka - ochrona Twojego dziecka przed słońcem i wiatrem

Pieluszka muślinowa doskonale sprawdzi się jako delikatne okrycie do wózka lub fotelika podczas drzemki czy spaceru. Ochroni Twojego maluszka przed słońcem i wiatrem. Tak naprawdę nie zdając sobie czasem nawet z tego sprawy, pieluszki używamy kilkanaście razy dziennie, przy różnych czynnościach pielęgnacyjnych związanych z maleństwem. Muślin bardzo dobrze radzi sobie z wchłanianiem wilgoci, a więc pieluszkę możemy użyć do kąpieli jako myjkę oraz do wytarcia jako miękkiego ręczniczka. Mięciutki muślinek będzie delikatny dla malucha i nie podrażni jego skóry. 

Przy swojej wyjątkowej delikatności muślin to trwały materiał. Zachowuje on wszystkie właściwości nawet po wielokrotnym praniu! Z biegiem czasu muślinowe pieluszki stają się jeszcze bardziej delikatne. 

Zadbaj o to, by Twoja pociecha miała kontakt jedynie z naturalnymi, bezpiecznymi materiałami. Taka jest pieluszka muślinowa 40x40 w Babymetka

Nasze kwadratowe pieluszki muślinowe zostały stworzone z myślą o komforcie dziecka i mamy. 

Nasza pracownia wykorzystuje wyłącznie certyfikowane tkaniny. Muślin, który używamy do uszycia pieluszek posiada atest Oeko-Tex GOTS. Potwierdza on ekologiczne wytworzenie muślinu oraz poszanowanie pracy rąk ludzkich w procesie produkcji.

Muślin jest jedną z najcieńszych tkanin wykonywanych z włókien pochodzenia naturalnego, a jego gramatura wynosi 135 g/m2. Wytworzony jest z dwóch przechodzących na przemian warstw, które razem tworzą efekt pomarszczenia. Do produkcji muślinu stosuje się specjalnie wygładzone włókna bawełny. Z tego względu jest on zdecydowanie najdelikatniejszym materiałem, który w żaden sposób nie podrażnia delikatnej dziecięcej skóry. 

Dlaczego warto wybrać pieluszkę muślinową 40x40 cm od Babymetka?

Wytworzona ze specjalnie wygładzonych włókien pochodzenia ekologicznego. Nie podrażnia skóry dziecka, nawet z problemami alergicznymi.

Pieluszka muślinowa nawet po wielu praniach zachowuje swoją miękkość i kolor.

Jest niezwykle delikatna i miękka, a jednocześnie bardzo trwała i wytrzymała.

Pieluszka muślinowa posiada właściwości termoregulacyjne, co oznacza, że w upały daje poczucie świeżości i kojącego chłodu, zimą zaś przyjemnego ciepła.

Pieluszka absorbuje zapachy np. mamy i dlatego tak niemowlęta czują się spokojne kiedy utula się je pieluszką. Często pieluszka staje się przytulanką do snu.

Pieluszka muślinowa będzie tworzyć doskonały komplet z innymi produktami z muślinu. Wybierz rożek, kołderkę, poduszkę dla maleństwa. Stwórz swój prezent, wyprawkę dla noworodka.

Muślin dostępny jest w ofercie Babymetka w 11 kolorach. Możesz wybrać swój ulubiony kolor i cieszyć się z wartości użytkowych muślinka!

Pieluszki muślinowe występują w wielu rozmiarach.