Filtry

POŚCIEL DLA DZIECI 130x180

Filtry

Cena

Od 105,00 złdo 115,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Rozmiar

Wzór

Materiał

Pościel 130x180 bawełniana z wypełnieniem dla sześciolatka

Pościel bawełniana z wypełnieniem w rozmiarze XL (130 × 180 cm) zapewni Twojemu dziecku przyjemne ciepło w czasie snu. Jednocześnie, dzięki temu ta tkanina jest lekka i przewiewna, dziecko nie przegrzewa się, co zmniejsza ryzyko wybudzenia się ze snu. Komfort wypoczynku zwiększa również to, że wypełnienie jest wszyte w poszewkę, dzięki czemu nie deformuje się i nie zmienia swojego położenia w czasie użytkowania, nawet gdy dziecko mocno wierci się w czasie snu. Do pościeli na Twoje życzenie możemy doszyć metki sensoryczne o różnorodnej fakturze i w wielu kolorach. Zabawa nimi wpływa korzystnie na rozwój zmysłów dziecka oraz są poszukiwaną ozdobą.

Czytaj więcej

posciel-130x180

Bawełniana pościel 130x180 cm z wypełnieniem dla sześciolatka

Jaka powinna być pościel dla dziecka? Lekka, delikatna i przewiewna. Jej wypełnienie nie powinno się przesuwać w czasie używania czy prania, a także zapewniać dziecku przyjemne ciepło w czasie wypoczynku. Taka właśnie jest bawełniana pościel z wypełnieniem od BabyMetka. Poznaj wszystkie jej zalety.

Pościel bawełniana 130x180 – komfort snu dla starszego dziecka

Duży rozmiar pościeli z wypełnieniem dostosowany jest do potrzeb starszych dzieci – powyżej 6. roku życia.  Poszewka wykonana jest z dwóch rodzajów certyfikowanej bawełny – z jednej strony jest wzorzysta tkanina, z drugiej jednolita. Oprócz koloru i wzoru możesz również wybrać metki sensoryczne, które wszywamy do pościeli na życzenie klienta. Wszyte w poszewkę wypełnienie do antyalergiczna włóknina o gramaturze 200 g/m2, która daje przyjemne ciepło, ale nie przegrzewa dziecka.

Pościel dla dzieci 130x180 z wypełnieniem - dla dzieci 6+ lat

Wybierz pościel 130x180 dla starszaka zgodnie z upodobaniami swojego dziecka. W Babymetka oferujemy wiele wzorów pościeli. Ciekawe wzory geometryczne lub motywy kwiatowe, idealne kompozycje tkanin do wyboru zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Dobierz jej wygląd do kolorystyki pokoju lub wybierz swój ulubiony kolor. Przebywanie w otoczeniu, które jest dla nas przyjazne zwiększa nasz komfort psychiczny i wspiera prawidłowy rozwój dziecka.

posciel-130x180-1

Dobierz inne produkty do pościeli 130x180 cm z wypełnieniem

Sprawdź pozostałe produkty z naszej oferty, które pozwolą Ci stworzyć komplet dla Twojego dziecka. Polecamy szczególnie poduszki prostokątne z wypełnieniem.

Dlaczego warto kupić pościel bawełnianą dla dzieci 130x180 ?

  • Szeroki wybór wzorów;
  • Możliwość stworzenia kompletu przy doborze innych produktów z oferty;
  • Wypełnienie wszyte w pościel – nie przesuwa się i nie odkształca;
  • Możliwość wszycia metek sensorycznych do pościeli – zabawa nimi wpływa na rozwój zmysłów dziecka i integrację sensoryczną;
  • Rozmiar dla dzieci w wieku powyżej 6 lat (130 × 180 cm);
  • Ładne opakowanie – produkt gotowy do podarowania na prezent.

Inna pościel dziecięca jaką warto zobaczyć.