POŚCIEL Z MUŚLINU 140x200

Kołdra dla nastolatka z muślinu 140x200 cm

W tej kategorii znajdziesz coś dla siebie! Proponujemy kołdrę dla nastolatków i dorosłych wykonaną w naszej pracowni handmade Babymetka. Kołdrę uszyliśmy z pasją, z należytą starannością i dbałością o najmniejsze detale. 

Muślinowa warstwa zewnętrzna kołdry dostarcza wiele wartości użytkowych, a wszyte antyalergiczne wypełnienie jest lekkie, wygodne i zapewnia odpowiedni komfort termiczny. 

Duża kołdra muślinowa zapewni relaksujący sen

Muślin bawełniany Double Gauze to w pełni oddychająca tkanina o właściwościach termoregulacyjnych. Efektowne marszczenia materiału pozwalają na lepszą cyrkulację powietrza pod okryciem kołdry. Dzięki tym właściwościom pod kołdrą nie przegrzejesz się latem, ani nie zmarzniesz zimą. Lekka, przewiewna tkanina oraz nowoczesne wypełnienie z włókniny silikonowej sprawiają, że kołdrę można używać uniwersalnie przez cały rok. Duża kołdra muślinowa 140x200 cm sprawi, że będziesz bardziej wypoczęty i zrelaksowany.

Kołdra w komplecie z poduszą muślinową to duet do pary!

Kołdrę proponujemy w 11 dostępnych kolorach w jednolitej na całej powierzchni kolorystyce. Kołdra nie posiada dodatkowych wzorów i detali, a jej ozdobą są efektowne marszczenia muślinu. W takim samym stylu znajdziesz w Babymetka poduszki prostokątne o różnych wymiarach, otulacze czy poduszki ozdobne gwiazdki. Pomyśl jak wygodne będą poduszki o tak wyjątkowych walorach. Proponowany zestaw w spójnej kolorystyce, w specyficznej fakturze muślinu, pozwoli na poprawę jakości Twojego snu.

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.