PODUSZKA MUŚLIN - M - 40x60 cm

Poduszka muślinowa 40x60 cm M

W tej kategorii prezentujemy muślinową poduszkę 40x60 cm o rozmiarze M. Ta średniej wielkości poduszka idealnie wpasuje się do pokoju przedszkolaka i tej grupie wiekowej dedykujemy ten rozmiar poduszki. Nie stoi jednak nic na przeszkodzie, aby poduszkę używały starsze dzieci i dorośli. Muślinowa poduszka skrywa w sobie wiele cennych cech użytkowych, które sprawią, że każdy kto przytuli się do poduszki, pokocha ją bajkowym snem.

Poduszka 40x60 cm z muślinową delikatnością przeniesie Cię w krainę pięknych snów.

Dobry sen to zdrowie. Piękne sny to pozytywne nastawienie do nowego dnia. Doskonale wiemy jaką delikatnością dotyku obdarzy Cię poduszka 40x60 cm wykonana w naszej pracowni handmade z muślinu.

Dlatego prawdopodobnie śpiąc na muślinowej poduszce w pełni się zrelaksujesz, a pogodne sny przyniosą radość w nowym dniu. Muślin bawełniany Double Gauze to 100% naturalna tkanina, wykonana ze specjalnie wygładzonych włókien o gramaturze 130 g/m2. Przenikają się one wzajemnie w dwóch warstwach tworząc charakterystyczny efekt marszczenia materiału. Im bardziej muślin jest pomarszczony w swojej fakturze, tym lepszy efekt wizualny oraz cyrkulacja powietrza.

Wybieraj wśród kolorów i rodzajów wypełnienia najlepszą muślinową poduszkę 40x60 cm. 

W naszej pracowni Babymetka możesz wybrać swoją muślinową poduszkę 40x60 cm wśród 11 kolorów. Oferujemy modne i uniwersalne barwy, w których znajdziesz odcienie pasujące zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Cennym atutem poduszek jest także możliwość wyboru ich antyalergicznego wypełnienia. Dajemy Ci możliwość doboru wypełnienia płaskiego lub wyższego i bardziej puszystego. 

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.