BALDACHIM NAD ŁÓŻKO

Duży baldachim nad łóżko stworzy piękne i bezpieczne miejsce dla dzieci

Przygotowaliśmy baldachimy nad łóżko na dużej obręczy 70 cm, wykonane z muślinu lub z bawełny w wielu atrakcyjnych dla dzieci wzorach takich, jak m.in. alpaki, chmurki, gwiazdki, dinozaury, samochody, króliczki. Jest możliwość także zakupu baldachimów jednokolorowych, m.in. czerwonych, białych, błękitnych i granatowych. Możesz zdecydować, który wariant spośród bardzo szerokiej oferty jest dla Ciebie najatrakcyjniejszy i najlepiej pasuje do przestrzeni dziecięcej.

baldachim-nad-lozko

Baldachim nad łóżko bawełniany maxi uzupełni w wyjątkowy sposób przestrzeń pokoju dziecka

Wszystkie baldachimy maxi, które znajdziesz w naszej ofercie, są wykonywane z wysokiej jakości, certyfikowanej bawełny, spełniającej standard Oeko-Tex 100. Tym samym są bezpieczne dla wrażliwej, delikatnej i alergicznej skóry dziecka. Niczym nie ryzykujesz decydując się na ich zakup. Tym bardziej, że zatroszczyliśmy się o stworzenie konstrukcji trwałej, solidnej i odpornej na uszkodzenia. Bez wahania możesz umieścić te akcesoria dla niemowlaków nad ich strefą do snu lub zabawy. 

Jeżeli szukasz pięknych i praktycznych akcesoriów, które urozmaicą przestrzeń tworzoną z myślą o dziecku, jesteś w odpowiednim miejscu. Proponujemy wyjątkowe akcesoria dla dzieci, którymi są baldachimy bawełniane. Piękne, praktyczne zasłony nad łóżko dziecięce lub strefę do zabawy, w efektowny sposób wydzielają konkretne miejsce w dziecięcej przestrzeni. Pozwala to na harmonijne uporządkowanie pokoju, zapewnienie w nim ładu i porządku, a jednocześnie zadbanie o jego atrakcyjny wygląd.

baldachim-muslinowy-maxi

Baldachimy nad łóżko muślinowe maxi tworzą wyjątkową przestrzeń dla Twojej pociechy

Stwórz wyjątkową przestrzeń do snu oraz zabawy dla swojego dziecka. Wykorzystaj akcesoria dla dzieci, które są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również praktyczne. Takie właśnie są baldachimy nad łóżko muślinowe, które znajdziesz w naszej ofercie. Proponujemy je w wielu atrakcyjnych kolorach: Cloud Pink, Mango Mojito, Mineral Blue, Mosaic Blue, Rainy Day, Silver Sconce, Skyway, Storm Front, Strawberry, Terra Cotta. Masz szansę wybrać propozycję idealnie pasującą do tworzonej aranżacji wnętrza.

Muślin jest materiałem delikatnym, przyjemnym w dotyku, a jednocześnie bezpiecznym dla wrażliwej, alergicznej skóry dziecka. Nie zagrażasz mu w żaden sposób, decydując się na wprowadzenie baldachimu muślinowego nad łóżko do jego pokoju. Zyskuje jedynie zaciemnienie strefy wypoczynkowej, ochronę przed promieniami słonecznymi, ale także możliwość stworzenia wyjątkowej bazy w miejscu do zabawy.

baldachim-bawelniany-duzy-maxi

Baldachim duży nad łóżko to nietuzinkowa ozdoba, wspaniałe miejsce odpoczynku i zabawy

Twój maluch zasługuje na wszystko, co najlepsze, dlatego przygotowaliśmy wysokiej jakości akcesoria dla niemowląt, które wzbogacą jego przestrzeń. Montując baldachimy nad łóżeczkiem lub matą do zabawy, dziecko ma szansę otrzymać najlepsze warunki do snu oraz rozwijania swojej wyobraźni. 

Minimalistyczny wygląd baldachimu nad łóżko sprawia, że świetnie odnajdą się w każdej dziecięcej przestrzeni. Jesteśmy przekonani, że nie zawiodą pokładanych w nich oczekiwań. Umożliwiają wykorzystanie na wiele sposobów, co jest ich ogromnym atutem. 

duzy-baldachim-babymetka

baldachim-nad-lozko-babymetka

Filtry (98 products)

Cena

295,00 zł - 455,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał